Naterm Geotechnika

Jesteśmy firmą, pochodzącą z południa Polski, świadczącą usługi na terenie całego kraju. Zajmujemy się wierceniem pali CFA zgodnie z popularną metodą, służącą do powstania głębokich fundamentów. Technikę tą stosuje się najczęściej do wykonywania fundamentów dla budynków użytkowych czy też inżynierskich oraz jako ściany palowe. Jest ona stosowana już od wielu lat, co daje gwarancję na dobrze wykonaną usługę.

Ogromną naszą zaletą wiercenia pali CFA jest to, że wykorzystujemy metodę, która jest niemalże bez wstrząsowa. Dzięki temu możemy wykonywać prace nawet obok blisko położonych od siebie budynków. W trakcie naszych realizacji wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny, które posiadają odpowiednie systemy pomiarowe, co pozwala nam świadczyć usługę o najwyższej jakości. To, co cechuje nasze dotychczasowe realizacje to precyzja wykonania i wydajność. Jesteśmy otwarci świadczyć usługę wiercenia odwiertów o różnym przeznaczeniu, zwykle są to odwierty pod pale CFA o średnicy do 800 mm i głębokości do 15 m.

Naterm Geotechnika – Pale CFA i odwierty

https://naterm-geotechnika.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj  

Related Articles