FoodMedLaw

Nasi eksperci zajmują się obsługą prawną branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, a także suplementów diety. Podejmujemy działania związane z prawem reklamy i marketingu produktów oraz analizujemy wszystkie aspekty prawne, które poprzedzają ich wprowadzenie na rynek zarówno polski, jak i zagraniczny.

FoodMedLaw to zespół wyspecjalizowanych prawników, którzy troszczą się o interesy wszystkich swoich Klientów b2b. W ofercie uwzględniona jest również pomoc w przygotowaniu wszelakich umów biznesowych, a także reprezentowanie Klienta w przypadku kontroli sanitarnych (sporządzanie odwołań, zażaleń, zastrzeżeń do protokołów kontroli itp.).

Korzystając z naszych usług, firmy produkcyjne otrzymują pełną weryfikację prawną produktu. Przygotowywana jest opinia na temat składu, etykiety oraz zgodności prawnej w kwestii reklamowania towaru. Cechuje nas duża wiedza na temat biznesu w połączeniu z wysoką znajomością przepisów prawa oraz stanowisk organów nadzoru. Nieobce jest nam również doświadczenie w postaci wielu zrealizowanych projektów zagranicznych.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj  

Related Articles